» Poradna » TV, audio a video

Šumí zvuk videa Canon eos M200

Ahoj, Prosím o radu, pořídila jsem si tento foťák a když najhraji video, tak hrozně šumí. Víte co s tím, jak ho případně nastavit? Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Kedze k M200 sa neda pripojit externy mikrofon, asi sa s tym nebude dat robit nic.Mozes skusit v menu najst Sound recording a prepnut z modu Auto na Manual a pohrat sa tam s nastaveniami. Ale asi to velmi nepomoze. Potom ostava uz len skusit s tym nieco urobit v postprodukcii.Mam Canon M50 a ten takisto sumi, akurat ma vstup na externy mikrofon, tak sa chystam, ze si nejaky kupim.