» Poradna » Ostatní

Šumák - ZNATE?

Když jsem byl malej byl k sehnání nápoj v prášku tzv. ŠUMÁK.

Nevíte zda se to ještě prodává nebo jakej to má v dnešní době název? Nemůžu to sehnat.
Díky

Odpovědi na otázku

Kup si Tang

přesně tak to je ono

Tang se s tím srovnávat ned, je to nebe a dudy..

Pokud toužíš po nezaměnitelné chuti šumáku, tak tohle se tomu dost blíží.Vydávají to za iontový nebo jaký nápoj, takže si ještě utužíš zdraví.

http://www.lekarna.cz/juwik-sumivy-napoj-15x5-5g/...

Ještě ovšem byl rozdíl mezi pytlíkovým a šumákem v tabletce hranatého tvaru.

to už si pak může koupit normální šumivý multivitamin - nedávno prodávali v Tescu tubu toho jejich (Tesco value) za 15 korun.

ahoj sumak jsem naposledy koupil pred 5 rokama a delam si ho sam pokud sezenu kiselinu citronvou a sodu bikarbonu v prasku je to dobre piti skoda ze neni v obchodech

Ahoj
SUMAK - SUMIENKA
se do dnesniho dne vyraby a taky i prodava a to omezene nebo obchody tento napoj v prasku neobjednavaji.Ja si ho kupuji pravidelne v obchode Jarosov u Litomysle pani ho pro me objednava a kupuji ho nejenom ja ale i jiny. Vyraby ho firma DR.Oedker S.R.O.Ladova 14 811105 Bratislava WWW.OETKER.SK
Distributor DR.Oedker S.R.O.Americka2335 27201 Kladno WWW.OETKER.CZ
Preju ti moc stesti ve zhaneni a taky pozitek s tohoto napoje ivan

Ano, Oetker vyrábí pravý šumák, ale přítel mi ho vozí ze Slovenska, u nás jsem to ještě neviděla.

Ja si ho nechavam posilat ze slovenska.A tam ho prodavaji v obchode CBA.

Dobry den přeju ! Prosím Vás můžete mi poslat kontakt ! Dekuju moc již předem !

Vy jste asi všichni zapomněli jak nás Slovák urážel a obviňoval, že jsme jim ukradli zlato? A o ten Šumák, vždyť to byl národní poklad. Kupujeme vše jen ne Slovenský Šumák.

S

Mně to je šumák, já si klidně koupím i ten slovenský.