» Poradna » Programy

Subor . zep

Dobry den

Vie m niekto poradit ako by som mohol otvorit subor s priponou .zep Je to dokument v ktorom sa nachadza elektronicky certifikovany podpis........... dakujem za radu

Odpovědi na otázku

a neni to ZAP nebo ZIP jen blbě pojmenovanej?

nie nie ....je to s priponou zep to je kvoli tomu certifikovanemu elektronickemu podpisu ale neveim ako otvorit takyto dokument

tak to je mi líto... nic takového neznám a zdá se, že ani pan google...

Melo by to jit urcite otevrit v Poznamkovem bloku a pod. editorech. Otazka je, co s tim chces delat. Elektronicky podpis neni na hrani.

No ja sa s tym ani nechcem hrat, je to vypis pre mna...a potrebujem si to iba prehliadnut ........

.ZEP, .XZEP otvori Qsign alebo DViewer (teraz uz DLauncher) priamo od MSSR. Pozri https://www.slovensko.sk/na-stiahnutie. Len pre Windows zatial, s Linuxom je to komplikovanejsie...

FileWrangler?