» Poradna » Ostatní

Štve mě to

Ahoj strašně mě štve jedna věc. Mohl jsem kouřit jednomu klukovi byla supr příležitost ale já jsem to zpackal. Byli sme celkem 3 kluci doma a dělali si takové různé srandy a jeden kámoš si sundal kalhoty že prý mu ho mám vykouřit ale asi si dělal jenom srandu ale fakt se vyslíknul teda slipy a začal mi sním mávat kolem pusy, já odcukával hlavou aby se mě nedotkl i když jsem to chtěl abych ho měl tam. Pak jsem se nějak přiblížil že jsem se ho dotknul jazykem a on odcuknul.Kdybych se tomu nebránil tak jsem mu mohl kouřit. Už to je rok ale pořád na to myslím, tak nevím co mám dělat a taková příležitost už asi jenom tak nebude.

Odpovědi na otázku

Pripadas si vtipny, Mirku?Pro ty co nevi, je to poslano z IP adresy (82.209.27.75) mistniho exota Mirka..

Ano, i zdroj odpovídá trapnému bonzákovi Mirkovi: http://www.zpovednice.cz/detail.php

Mirku, az pujdes zitra k psychiatrovi, tak mu rekni ze nejses malej debil.

myslis ze mu to cvokar zhltne ???

Redakce upozorněna, problém asi tak hned vyřešen nebude, dokud tady bude Mirda vopruzovat.

Doporučil bych redakci, aby v této poradně vytvořila novou sekci. Mohla by se jmenovat "Pro úchyláky" nebo "Mirek a jeho problémy"

Vezmi nějaké kladivo, spíše větší, postačí i menší sekyrka a chvíli se jím tluč do čela (pokud máš sekyrku, tluč se tou rovnou stranou). Určitě tě to po chvíli štvát přestane a přijdeš na jiné myšlenky.

Orignál Drevokocúr je zo Slovenska.