Studeny pc nestartuje - pojistka ci problem

Ahoj. Kdyz v pokoji rano vetram (venku je zima), pc pak nestartuje. Je to normalni, byva tam nejaka pojistka? Kdyz se pak v pokoji otepli tak je ok. Nebo to znamena napr ze zdroj je na hrane smrti?

Odpovědi na otázku

Máš v byte vysokú vlhkosť a pri vetrení v zime sa voda vyzráža na nejaký kontakt v počítači . Po ohriati sa vyparí a všetko je OK . Pri vetraná prikry PC nejakou dekou ako koňa , ani kone neznášajú prievan .

Nesmysl, vlhkost se vysráží na studeném předmětu, který přenesu do tepla a ne že se vlhkost vysráží na teplém předmětu při větrání.

Takhle kdyby se mi doma chovalo pc, mám vážnou obavu o desku (nebo zdroj)

To je popis jako kráva

Tak když jste takovej "otužilec", tak pc zkrátka nevypínejte, maximálně se jen odhlašte z účtu a je to. Koně, když se zpotí, tak se taky "nevypínaj", ale chodí se s nima nebo se nechaj volně chodit, Vy zas necháte pc volně "běžet", je to v podstatě stejný