» Poradna » Ostatní

Student

http://student.finance.cz/zpravy/finance/402092-pod... Podle tohohle článku bych jakožto student do 26 let neměl platit při podnikání na živnostenský list zálohy na sociální a zdravotní pojištění.Kromě daní z toho výdělku bych tedy platil ještě něco jiného ?

Odpovědi na otázku

osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ) je ze zákona povinna platit:daň z příjmůdaň z přidané hodnoty (pokud je plátcem DPH)místní poplatky (např. daň z nemovitostí, daň z motorových vozidel, daň za užívání veřejného prostranství, poplatek za komunální odpady a jiné)

podnikej načerno no už si někdy viděl ukrajince či vietnamce jak podávají daňová přiznání