» Poradna » Programy

Strong dc++

nemuzu se pripojit na klienta pres strong dc++ jen na hub.potom vyprsi cas ...

Odpovědi na otázku

DC++ ještě někdo používá? Mno ale ohledně otázky. Doporučuju použít ten chat a zeptat se na tom hubu co máš nastavené blbě, že ti to nefunguje.

Na cesku a slovensku tvorbu je to dost dobre. SoulSeek je v globale lepsi, ale ceske a slovenske pesnicky tam v podstate nenajdes. Trufam si povedat, ze co sa tyka nasej tvorby tak je DC lepsi ako torrenty.

To nie je nic neobvykle. Z casu na cas sa stava, ze pripojenie na dany hub funguje, potom nefunguje. Infrastruktura hubu je asi slaba.Dalsia mozna pricina - tvoj provider blokuje P2P siete a odblokovava to iba v urcity cas a ty sa chces pripojit prave vtedy, kedy to blokuje.Napriklad huby MIZUCHA alebo ATLANTIS, teraz idu v pohode a co si pamatam, nikdy s nimi problem nebol.Ale napr. BEST OF ALL HUB, nejde.

Bestík nám zkončil, no.Pamatuju plnej HUB lidu. I Sparťan to zapích, P2P už moc neletí, ale byly to pěkný časy. posledních pár let jsem dc využíval jen jako chat.