Střihová karta Matrox RT25000

Pokud budu mít tuto střihovou kartu, pomůže mi tato karta s úpravou videa? Mám DV video přetažené do PC, ale pomocí Pinacle mi trvá převod videa do DVD na PC dlouho (AMD 2500+, 512MB RAM)
Pokud si pořídím tuto kartu - Matrox RT25000, pomůže mi to? Nebo je to jen karta pomocí které video z DV kamery přetáhnu do PC?

Odpovědi na otázku

je to video strihová karta s hw videokodekmi,ovšem na ňu treba mať aj certifikovanú zostavu,aby ju vôbec pc bolo schopné obslúžiť,karta velmi zle pracuje na platforme amd a oficiálne podporuje len plnohodnotné intel procesory,žiadne celerony a podobne odlahčené verzie procesorov,takisto je prakticky nepoužitelná na neintelovských čipsetoch,karta sa dodáva v dvoch verziách-pre platformu pc a apple mac a verzie sa nedajú medzi sebu zameniť,pc verzia nefunguje v apple stroji a opačne,je tovhodná karta do poloprofi/profi pracovných staníc,nie do bežného,dnes už v podstate zastaralého pc...