» Poradna » Programy

STRIHACI softtware s podporou GPU ENCODE

Dobry den,
chci se zeptat, jestlipak neznate nejaky software na strih videi co pri encodovani pouziva misto CPU GPU?(mam NVID 9600GT) Slysel jsem, ze existuje nejaky plugin do Sony Vegas(pro nvidii), ale vic informaci jsem nenasel. Take jako kodek by to mel zvladat balicek TMPGenc(ale zatim tato verze nevysla). Prosim poradte. Take se chci zeptat jestli jde nejak PINNACLE studiu 11 vnutit vlastni encoder(jina verze divx, atd). Predem dekuji.

Odpovědi na otázku

Notak, nikdo se o tohle nezajimal?

Už je venku Tmpgenc Xpress 4.6.2.266 který to umí

každý lepší strihový soft vie využiť možnosti cpu aj gpu buď natívne, alebo sa dá doplniť pomocou pluginu,upgradu....Do Pinnacle sa síce vnútiť iný ako certifikovaný kodek,ale výsledok potom môže byť nepredvídatelný,buď to dopadne dobre,alebo to môže byť aj nepoužitelná katastrofa