» Poradna » Mobily

Strih videa

Ahojte, programom Freemake Video Converter odstranim časť videozáznamu, nechám uložiť, ale nič sa nestane. Po znovuotvorení táto časť je tam ako by sa nič nestalo. Hľadal som manual na Youtube, niečo bolo, ale veľa z toho som sa nedozvedel. Všetko robim tak ako je prezentované v návode, po skončení necham projekt uložiť, ale nič sa nedeje, odstránená časť záznamu je na pôvodnom mieste. Skúšal som aj Avidemux, všetko je rovnaké. Vie niekto, kde je chyba?

Odpovědi na otázku

Tak to video upni, napiš cochceš vystřihnout a mi ti to uděláme.

> Jaké video?> Co zkusit VirtualDub pracuje i s H.264 / MP4:http://abload.de/img/snap7046snuv8.pngvč. výstupu do souboru *.h264 pro následný mux v jiném programu.

Nesmíš ukládat projekt, ale zvol soubor > uložit jako > zadej název + koncovku (např. "moje video.avi"

Jde to ted jsem to zkousel.Vybrat oblast a pak konec oblasti a je to,pak to dat ulozit.

Nejspis si prehlid, ze se strihnute video ulozi jinam - hledej smudlo, puvodni video otevrene v programu nejde prepsat,

k tomu Avidemuxu - a udělals po dokončení střihu Soubor/Uložit/Uložit video? Pokud ne, tak se samozřejmě nic neuložilo. A dobrá rada:nikdy neukládej do původního souboru, ale do nového pod jiným názvem