» Poradna » Programy

Střih audia přímo na videosouboru

Existuje nějaký program,kterým bych dokázal stříhat zvuk přímo na obraz videa?Jde mi o to,že mi nesedí dabing a chtěl bych přímo napasovat střihem určité části tak,aby to sedělo.Prostě nahoře obraz,pod tím zvuková stopa se kterou by se dalo přímo pracovat?

Odpovědi na otázku

Mam pocit, ze to zvladalo Sony Vegas ci jak se to jmenovalo, ale asi by to zvladnul kterejkoliv strihaci program.

Vyextrahovat zvukovou stopu a uložit jako wav (několik částí, pokud chceš) na hdd. Použít nějaký SW typ Pinnacle Studio / Ulead video studio / Sony Vegas atd. Otevřít video, ztlumit zvuk z AVI souboru a vložit Wav z HDD. Těmi už pak můžeš volně posouvat. Přesný postup závisí na tom, jaké video to máš (jaký kodek, jaký kontejner...)