» Poradna » Ostatní

Střední škola

Chtěl bych se zeptat co obnáší studium na střední škole kde bych se věnoval studiu informačních technoligií (hlavně programování)? Je k tomu potřeba hodně vysoká matematika a co se na těchto školách připbližně učí a dělá? Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně se v učivu orientují na informační technologie, učí se programovat, matematika samozřejmě potřeba je...jakou lepší odpověď bys chtěl slyšet? Jestli chceš na nějakou takovou školu jít, tak si najdi nějakou konkrétní, podívej se na její stránky a tam všechny odpovědi na svoje otázky najdeš...

podívej se jaký předměty tam budeš mít

Na střední? Nějaké základy programování, středoškolská matematika, nějaké sítě (příp. s certifikáty typicky Cisco) a tak. Relativně vysoká matematika až na VŠ a pořádné programování taky.