» Poradna » Ostatní

Středni škola programátorská

Dobrý den, už nějakou tu dobu programuji v programovacím jazyce python 0.5 roku +-, a i přes to, že jsem začátečník, tak bych rád šel na néjakou střední školu s timto zaměřením. Zatím mám hotové jen programy typu tkinter + uarm, tkinter + databaze lidi (microsoft sql databse), nebo mensi virus, ktery se nakopiruje do Program data z usb a da si zastupce do start up, pote vam odpoji klavesnici ,pote vas rick rolluje s otevrenim (pri startu pc s "errorem" udelanym pres ctypes) a zavrenim prohlizece (pri dohrani rick rollu) a naslednem vypunuti pc po dokonceni scriptu, ale nic velkeho. Neví někdo o nějaké skole pro zacatecniky v pythonu s podobnym zamerenim?Předem děkuji BrogCZ

Odpovědi na otázku

pokial je pravda,ze po polroku prace s Pythonom dokazes podobne veci, tak nepotrebujes ziadnu skolu pre zaciatocnikov.

Hlavni je, že potřebuji pryč z mé aktualní školy, kde se učím spoustu nepotřebných věcí. I přes to co jsem naprogramoval mám stále za to, že jsem začátečník, avšak děkuji za názor.

Na programování žádné školy nejsou.Programování může být pouze nějakým předmětem!Kromě toho programování souvisí dost často s matematikou (algoritmy atd.).Takže vždy nějaká "technická" (průmyslovka) škola.

Děkuji za oďpověď :D

Edit:Děkuji za odpověď, určitě tuto možnost vezmu v potaz, zatím jsem však neměl problémy na žádný algoritmus přijít, ale možná se něco v budoucnosti najde a poté mi alespoň tato škola k něčemu bude.