Střední PC skříň max. 1500-2000 Kč

Dobrý den přeji všem, měl bych dotaz. Je tu nějaký mástr na PC skříně, který by poradil lajkovy??potřeboval bych novou STŘEDNÍ skříň s hodně dobrou airflow ( 4-5 větráků),co nejlepší poměr cena/výkoninvestoval bych do toho max. 1500-2000 Kč.nevím zda je potřeba uvádět i zakladní desku ale kdyby ano tak je to tato deska: Gigabyte GA-Z170-HD3PMockrát děkuji za tipy S pozdravem a přání hezkého dne Kuba

Odpovědi na otázku

děkuji podivam se na to

"STŘEDNÍ skříň s hodně dobrou airflow ( 4-5 větráků)"dobrá airflow nějak souvysí s počtem větráků ?

nechtěl bys spíš STŘEDNÍ skříň s výbornou airflow kde bude 7-10 větráků ?

Děkuji za odpověď ?? jak jsem říkal jsem laik ??

a když se ptáš na skříň že bys třeba prozradil to tajemství co že tam bude za CPU a chladič + jaká grafika ?Bez toho sebelepší mástr lajkovy těžko poradý a zmínka o větrácích když si lajk je k čemu ??

CPU: i5 6600kchladič: deepcool gammaxx L240 V2grafika: MSI GeForce GTX 1060 GAMING X+ 6GNevím zda jsou komponenty dobré, či špatné ..... pc jsem dostal

Jsi snad dostal se skříní, ne? Tak to v ní nech.

Slušnou skříň sežene už kolem tisícovky. Záleží, co od ní čeká. Pokud mu stačí, že se do toho vše vejde, nebude to mít problémy s chlazením a bude to dobře vypadat, i ten litr stačí. Za 2500+ už jsou skříně, kde je plno vymazlených detailů, které jsou laikovy celkem u prdele.

potřebuji pouze skříň, kde bude slušně proudit vzduch a to je celé

Pak se mrkni třeba na:https://www.alza.cz/silentiumpc-signum-sg1-tg... Ve výsledku jde jen o to, aby to bylo vepředu děravé jako řešeto a mohl se tam někam upevnit ten tvůj 240mm vodník. K tomu nějaké rozumné levné větráky v počtu dle potřeby, třeba:https://www.alza.cz/arctic-f12-pwm-black-d629...

on ma AIO? Tak to rovno k tej BQ bedni aj Fera5..

co znamena AIO?

vodne chladenie s nevymenitelnou kvapalinou = vsetko v 1 all in one

resp. so vsetkym nevymenitelnym. Ale to teraz riesit nemusis, budes to riesit tak 5 rokov po zakupeni, ked sa to pokazi a nebude chladit

takže ta Fera5 je stejně dobrá jako vodní chlazení co mám?

dekuji podivam se na to

Jistě, ale pak jsem tak nějak předpokládal, že to PC už nějakou bednu má a tedy nemusí kupovat novou.A pokud přemýšlí i do budoucna, tak nemusí být lepší skříň na škodu. Více místa, lépe se do ní skládá, prachové filtry, větráky, které nedrnčí, atd.. Ale je to o tom, co s tím dále zamýšlí a velikosti portmonky. Pokud jde jen o to, aby to dobře větralo a vešlo se to tam to co má nyní, tak ano, sežene něco takového už od cca 1000Kč + větráky.

skrin je znicena stoji jak věž v Pise .... hrají na tom děti a rád bych byl aby skříň byla stabilní

Tak "lajkovy" se poradit nedá, možná tak laikovi. Be quiet! Pure Base 500 je dobrý tip.

mockrát děkuji

Hele mám silentium PC regnum rg6v TG argb ve předu 3 větráky a vzadu jeden a dají se dát 2 nahoru a nebo vodní chlazení nahoru sem stín spokojen ta ty peníze jsem nic lepšího nenašel