» Poradna » Mobily

Streamování zvuku z televize

Zdravím,chtěl bych dosáhnout jednoduché věci - zvuk z televize nasdílet/streamovat po síti nebo alespoň přes bluetooth do další místnosti. Mimo to bych chtěl pořád používat soundbar k televizi připojený po optice.Potřeboval bych poradit, po kterých krabičkách, které tohle umějí, se dívat. Potřeboval bych takové "AP/router na zvuk" - po kabelu do toho připojím zdroj a po kabelu/bezdrátu z toho budu tahat výstupy.

Odpovědi na otázku

Vždy platí (a nejen zde): Kvalita odpovědi je přímo úměrná kvalitě dotazu.----------------------------------------------------------------------------------------------Takže co teď? Že by ses zkusil zeptat ještě jednou, tentokráte o něco "inteligentněji"...