» Poradna » Web a internet

Streamování youtube videí

Hledám nějakou cestu, jak streamovat youtube videa. Streamovat ve smyslu proudu, který se bude zobrazovat nezávisle na uživateli jako televize. Přijdu a nespustí se mi od začátku první video, ale ten čas toho videa, na který zrovna koukají i všichni ostatní.Samozřejmě by to šlo tak, že nechám puštěný comp a budu streamovat obrazovku, na které mi poběží nekonečná smyčka, ale musí to jít i bez stále puštěného počítače.Zkrátka nějaká aplikace, do které z jedné strany budu ládovat url videí na youtube a z druhé strany mi poleze jejich jednolitý proud.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Tak trochu nechápu jak tohle chceš řešit bez použití počítače. Televize většinou youtube umějí sami od sebe, ale takovéhle kousky určitě žádná neumí. Zkusil bych tohle: https://www.youtube.com/watchpak dávat jednotlivé url na youtube videa do playlistu, ale těžko říct jestli to pujde... chce to zkusit.