» Poradna » Web a internet

Streamování textu na internetu

Chtěl bych vědět, na jaký program je, abych mohl streamovat text po Internetu, například program - zvolím jako server, budu psát jako v reálném čase, a streamuje se po síti, a klient bude dostávat zprávy v reálném čase, a samozřejmě dostává po znacích a ne po celé větě. Jako když píšu, a klient vidí, co já píšu, pořád na to sháním nějaký program. Například Java v grafickém rozhraní mi vůbec nevadí, nebo nějaký program, diky moc.Těším se moooc.

Odpovědi na otázku

Google docs. Vytvoříš dokument nasdílíš ho druhé osobě, která si ho otevře a když ho budeš upravovat, tak on v realném čase uvidí co se v něm děje

Takže otestoval jsem, je to super program, ale potřeboval bych nějakou pomoc, takže na druhé straně můžeme pochopit jako klient, který nemůže upravovat, ale jen prohlížet, to je v pořádku.Zkoušel jsem dát iframe, ale problém, že neumí automaticky scrolovat směrem dolů, jako klient nemusí pomocí myší rolovat směrem dolů, existuje nějaký speciální kód, aby se automaticky scrolluje směrem dolů.Děkuji moc

Super, je to dobrá možnost a právě chci najít řešení, jak udělat embed kód, který jenom na prohlížení dokumentu Word, ale musí být automaticky pohybem směrem dolů, stejně jak u serveru - když něco píše, tak na druhé straně by měl také číst stejně, a abych nemusel rolovat myší směrem dolů...

A ked si odskočí na záchod, tak ako najde začiatok textu ?

Zkusim popsat:Napriklad udelam iframe width 500 a height 500, a potom server pise na document a sdili se jako real time sharing, a na druhe strane vidi co pise server, ale problem, ze okno neumi automaticky posunout dolu, jako automaticky posunuot dolu,...protoze iframe na height 500, a v okne se neroluje automaticky...