Streamování přes 2 PC

Zdravím, aktuálně streamuji přes můj hlavní PC (stolní).Chtěl bych ale streamovat přes druhý komp ( NTB ). Nikde jsem nic takového nenašel, a nevím jak vůbec by to bylo s přenosem, nejspíše do USB. Ale další problém, moje grafická karta má jen výstupy : 1x HDMI (aktuálně připojen do monitoru), 1x DisplayPort, 1x DVI-DA přes základní desku nejspíše více monitorů zapojit nemohu...Takže co vidím, je toto : https://www.alza.cz/aver-live-gamer-portable-... což je dost cenově vysoko, vidím to spíše kolem 3K Chtěl bych se hlavně zeptat jestli něco pro NTB vůbec existuje a jestli to není nesmysl.

Odpovědi na otázku

Hledat ti to nebudu, ale najdi si srovnání různých avermedii. Je jich fakt dost a liší se funkcemi. Některé avermedie fungují jen jako grabovací karta, tj zaznamenává obraz z hdmi a do počítače ho posílá jako nekomprimovaný datový tok. Kompresi pak musí obstarat CPU! Jiné karty fungují jako enkodér, tj dokáží ten nekomprimovaný datový tok enkódovat do H264. Některé umí oboje ale né současně, tj buď je v režimu grabování a nebo enkódování, ale oboje dohromady to nedá. Nebo má nějaké limity, jako že tam nedokáže přimíchat další zvuk apod. Když tam chceš další zvuk tak už encode musí běžet na CPU. A pak jsou ty co to zvládají i všechno dohromady. A většinou čím dražší tím víc toho umí. Proto vybírej důkladně, ať si nekoupíš něco co ti nebude fungovat protože notebook je starý a nevýkonný křáp.