» Poradna » Programy

Streamování Nejlepší program? Kostičkování obrazu.

Dobrý den, chci stremovat, neznáte nějaký lepší program než je OBS ? zkoušel jsem to přes tento a když otevřu stream na tel nebo dám náhled na twichi při pohybu se kostičkuje obrez, předpokládám že to je pouze v nastavení tak zda byste mi někdo poradil, internet mám dostačující 3,5 Mb/s Dow a 2,3 Mb/s Up, Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Lenze ten upload musis aj do toho obska nastaviť :)

To jsem udělal.

2,3Mbit upload, je dosť málo na to aby si mohol streamovať na 1080p bez "kostičkovania"maximálny bitrate by som videl niekde okolo 1,5Mbit, aby bol stream plynulý a nevypadával. potrebuješ nehať aj nejaký priestor pre komunikáciu pc so serverom... skús 720p pri 1,5Mbit a výsledok by mohol byť lepší... btw čo máš za net? hádam sa nesnažíš o stream na mobilnom...

Prosim neplét si mb/s a Mbit/s....

Zdravím, možná bys mohl vyzkoušet Xsplit gamecaster free verzi ale s tvým uploadem bych asi víc 720p nenastavoval jak už bylo zmíněno, aplikace má docela jednoduché nastavení pomoci průvodce takže to zvládne skoro každý. Jinak OBS je na streamování super jen se to chce trochu hrabat v nastavení než si najdeš svoje ideální. Jinak to kostičkování může způsobovat u některých her i zapnuty AA pokud to není právě vinou spatného uploadu.

OBS je vynikajici. Netreba menit. Pokud chces zhodnotit nejaky stream, dej na nej odkaz. Ten internet je fakt slaby na kvalitni full hd streaming, btw.

Dam odkaz, ale jak uz jsem rekl neplét si Mbit a Mb/s kdyz to proc vás přepočtu na Mbit ktere vám ukazuji v test speedu je to cca 30 dow a 20 up. Tudiź si nemyslím ze to je internetem. Zkoušel jsem nejake nastavení a děla mi to akorát u twiche, na YouTube krásný plynuly obraz na fhd a 60 FPS, u twiche nejake problémy, pravdou je ze kdyz to přepnu na druhy server ktery je s nejmenším Ping a to je v Německu, tak to vypadávání neboli sekání neni, kostickovani se mi nějak podařilo eliminovat..

ty si pletieš MB a Mb.. keď napíšeš Mb tak automaticky každého napadne, že myslíš Mbit.. rýchlosť internetu, sietí, streamu, videí a podobne sa zapisuje v Mbitoch nie MegaBajtoch... o MB sa hovorí v súvislosti s objemom, nie rýchlosťou... takže jednotky si si zmýlil ty a v obs si pravdepodobne nastavoval Mbit bitrate v domnení, že udávaš MB... keď máš 20Mbit up, tak stream nastav na 10/15, to by už mohlo vyzerať ináč...

Myslím si, že jste jediný co tu zaměňuje jednotky, protože mb/s a Mbit/s je v podstatě bráno jako to samé. To co se liší je Megabajt za sekundu -> MB/s a Megabit za sekundu -> Mb/s.

Když opomenu vědce a ty kteří si to právě přečetli na internet neviděl bych člověka ktery by mel Mb/s jako Mbit/s kdyz se podíváte kdekoli na internetu na shop nebo se budete bavit a řeknete mb MB nebo Mb/s víte ze to je megabyte. Ale kdyz řeknete megabit je jasne ze to je jednotka dělená 8. Ale kdyz toto nedorozumění opomineme je divná jedna věc a to ta ze v obs je maximálně na 3500 kb/s nyní nevim jake jednotky mate na mysli 10/15 ???

Jsi s tema jednotkama naprosto mimo a vykladas nesmysly. Nikdo normalni nebude nikdy povazovat Mb/s za MEGABYTE! Takze si v tom udelej poradek, jinak budes jen dal mast lidi.Nicmene, jestli jsi tedy (narozdil od toho, cos napsal) myslel v uvodnim dotazu megabajty, tak by v rychlosti pripojky nemel byt problem.Pro priste, vetsinou byva zvykem uvadet rychlost internetu v megabitech, jak se ostatne muzes dozvedet u jakehokoliv poskytovatele internetu.V Twitch serverech problem byt muze. Trasa, kterou data putuji, je casto dost "trnita" a muze pomoci zvolit jiny server, ci prinejhorsim nekdy i jineho ISP.3500 kb/s v OBS je slusna hodnota pro full HD.

Mbps a Mbit/s a Mb/s budu vzdy bityMBps a MB/s budu vzdy BAJTY

No mne to nepis, ja v tom bordel nemam.

Sorry nemalo to byt samozrejme tebe ale o prispevok vyssie ;)

A mozno ma jeho poskytovatel nejak nastavene QoS a stream moze mat uplne na samom spodku ako najnizsiu prioritu alebo nastaveny nejaky limit rychlosti.Nebolo by marne sa skusit obratit aj na support poskytovatela internetu.