» Poradna » Ostatní

Streamování her z PC do NTB

Ahoj, chtěl bych z PC hrát hry na NTB stylem stream. Napadl me pouze Team Viewer, je neco vhodnějšího kvuli latency? NTB i PC jsou na stejné síti, v rámci jednoho pokoje. Díky

Odpovědi na otázku

Teamviewer určitě ne. Ale mám pocit, že to umí přímo Steam klient.

Tohle není hra pres steam, napadlo me jeste AMD drivery, tam neco o streamu je.

Steam umi streamovat i hry mimo steam knihovnu, staci je pridat do aplikace jako hry, ktere nepatri do sluzby steam, krome specifickych her umi odstreamovat vse.

Hledej Steam Link nebo Nvidia Game Stream. Ale obavam se ze to nebude tak dobre pouzitelne jak ocekavas

U Team Viewer defaultně probíhá přenos informací přes server Team Viewer. Ale pokud se jedná o lokální síť, tak místo ID počítače lze zadat IP adresa počítače a komunikace budé přímo mezi PC, tak by snad zpoždění nemuselo být nějak velké. Záleží také na výkonu PC.Na PC v Team Viewr nastavte v "Obecné" "příchozí připojení LAN" na "přijmout" nebo "přijmout výhradně".