» Poradna » Web a internet

Streamová videa

ahoj,prosím Vás, co mě chybí ve Firefoxu, kde mám Seznam a když dám přehrát streamové video, tak nejde, když to spustím na Chrome, Exploreru a mám tam taky Seznam, tak to hraje normálně. Pouze přes Firefox je nespustím a žádné doplňky mě to nenabízí.Děkuji Josef

Odpovědi na otázku

Zkus aktualizovat/stáhnout Flash.

Stahnout a nainstalovat http://www.slunecnice.cz/sw/flash-player/

Přeinstaloval jsem, stále nejde. Josef

Vypnout Adblok

Tak to byl ten Adblok.Děkuji Josef

Dá se vypnout pouze na stream.cz Spustit jakékoliv stream video kliknout na ikonu Adblok otevře se nabídka kde zakliknout vypnout na streamu.cz

OK děkuji Josef

Máš adblok špatně nastavený, mně jdou videa i s adblokem (juchů, slovo bez písmene c je tu povoleno).