» Poradna » Programy

Stream twitch.tv

Zdravím.Stáhl jsem si "open broadcaster software " a streamuji na twitch.tv CS:GO.Stream na stránkách jede v pohodě, ale seká se mi hra.Pár nastavení jsem zkoušel, ale něják nemám tušení, jestli je chyba v nastavení hry jako takové nebo v nastavení softwaru, aby mi hra jela plynule a bylo to hratelný.Díky za rady ;)

Odpovědi na otázku

nenapísal si hw a ani nastavenia streamu... môže to byť slabý pc, privysoká kvalita, pomalý disk.....

Na jakem presne hardware se to snazis provozovat?Co znamena "seka se mi hra"? O jakych konkretnich FPS se to bavime (pred/pote)?

Vzhledem k nedostatku informací si dovolím tipnout že to tvůj PC nezvládá.