» Poradna » Počítačové sítě

Stream tv?

s kamarády jsem se dohodl že jim přez tv kartu a in ternet budu streamovat TV aby oni mohli koukat na pořady co běží u nás...

když jsem ale při streamu přepnul na tv kartu tak mi to streamuje vše v pohodě ale jakmile přepnu z analogu nebo rádia na digitální TV tak mi to píše že nemám sygnál...

jakmile ale vypnu stream tak mam digitální sygnál 100% a tv mi jde v pohodě při opětovném zapnutí streamu mi digitál zase nejde...

nevíte někdo co s tím aby jsem mohl streamovat tv kamarádům i z digitálu?

plíís spěchá chtěl bych jim v 7 zapnout futuramu

Odpovědi na otázku

A jakou mate TV kartu, jaky pouzivate SW a ovladace nebo jaky mate OS, to je uplne zbytecna informace, takze nam to sem nebudete psat...

sorry,

pc:
windows XP,
Intel Core 2 Duo CPU E6550 - 2,3Ghz, 2GB ram

karta:
averTV hybrid Volar HX,
AverTV media