» Poradna » Web a internet

Stream transport: youtube problem

Ahoj, v časopisu Computer 11/13 byl článek o download managerech. Zaujal mě Stream transport protože podporuje i stahování z archivu české televize. (to mi funguje normálně)Problém ale mám se stahováním z youtube. Najdu nějaké video a dole naběhnou dva řádky (místo jen jednoho). Když je dám stahovat, tak se oba stáhnou prakticky okamžitě protože jeden má 200 Kb a druhý 800 Kb. Zkoušel jsem různá videa a vždy se děje to stejné..Prosím radu

Odpovědi na otázku

Tenhle program neznam. Ale YTD z pepak.net dela velmi uspesne presne to, co se Vam s timhle SW nedari. Muzete ho zkusit.

Některá videa pod VEVO opravdu nejdou stáhnout ani pod jinými download managery.