» Poradna » Web a internet

STREAM tipy a triky

Dobrej nemáte někdo zkušenost s donaty na twitch.tv pokud ano napište link na stránku a nějaké info. Děkuji (+ aby to ale bylo legální je mi 16)

Odpovědi na otázku

A jakou stranu donatu chceš? tj chceš donate poslat nebo přijímat?

Pokud možno přijímat ( nejlépe bez PayPal ten nemůžu legálně)

Existuje vůbec nějaký legální od 15 let ?

Ještě mám dotaz toto: www.twitchalerts.com co je to zač a proč tam u karty není česko co tam mám poté nastavit ?

Prevody na kreditnú kartu v ČR nepodporuje. Podporuje prevody iba cez krajiny, ktoré sa tam zobrazujú v zozname. Buď PayPal alebo nič.

A prečo tam nie je Česko? Buď ešte nevyjednali podmienky s českými bankami alebo je to pre nich nevýhodné.

A nějaký jiný systém na donaty ?? ověřený

Myslím že nic takového neexistuje.Jedině snad kdyby jsi měl nějaký "dětský" účet v bance a vystavil jsi ho na internetu, ať ti na něj pošlou peníze. Buď bankovním převodem, nebo třeba Poštovní poukázkou typu A.

Mininimalně ti můžou poslat paysafecard nebo donate offer přes steam

A co toto je to věkově omezené ? GoPay

A nebo jsem si vzpomněl že mám toto šlo by to ? někam dát ? http://penezenka.blesk.cz/co-je-blesk-penezenka

Šlo by to použít na donaty ?

Jak tak koukám sám tak asi ano převodem z účtu na účet ale je podmínka min 100 a z toho si 25 kč vezmou není nějaký systém který my ty peníze nashromáždí a poté si je pošlu na kartu ?

Pokud není beru paysafedcard ale potřebuji instrukce

www.gamingforgood.net ????

Jak ?

Víte někdo ?

Bacha, praskne ti žilka za chvíli!