» Poradna » Ostatní

Stream Cinema SKCZ nefunguje na KODI a mám zaplaceno na 1 rok webshare

Stream Cinema SKCZ nefunguje na KODI a mám zaplaceno na 1 rok webshare ?Pomůžete mi ?//Smazán troll "Ing. Jiří Vrubel" a jeho rozhovor, kde si povídal sám se sebou."Ing. Jiří Vrubel" = "Javořický párek" = "petr"Moderátor//

Odpovědi na otázku

Ne. Za:1. Naučte se základy slušnosti2. Nejsme autoři/podpora toho doplňku3. Streamování nahraného videa z WebShare není legální služba

Vy hrdinové, internetoví honibrci, můžete mi kdokoliv z vás ukázat, kde jste se dočetli, že streamování obsahu který podléhá autorským právům je nelegální? Asi jste si to spletli s uploadem a vytvářením a distribucí kopií, to je nelegální. 3. Bod - když si na webshare nahraju vlastní video třeba z dovolený a pak si ho budu chtít nastreamovat, tak je to taky nelegální? Buď se vyjadřuj logicky, nebo radši vůbec.

Presne

Zdravím od včera nejde spustit kodi nevíte někdo co se děje.

Zdravím mne od dnes doobeda nefunguje, prišli ste na niečo? Dik

Víme.

Jistě umíš používat Google, takže tě nebudu odkazovat a najdeš si to sám.Je to nelegální, ale využívá se kliček v zákonech a autorských právech ke zlegalizování streamování. Největší kličkou bylo doposud to, že servery neodpovídaly za obsah nahraný svými uživateli. Nicméně to se nyní bude měnit díky novému evropskému nařízení. Až vejde v platnost, tak provozovatel ponese odpovědnost za obsah. Takže stremování, filmy na YouTube a jiné kličky končí.Nelegální to bylo vždy, ale nikdo nemá dostatečné nástroje a prostředky pro dohled. Proto nyní přišlo toto.Abych se vrátil k originálnímu dotazu. Nelze opravdu pomoci, lze se pouze obrátit na CZ a SK komunitu Kodi, případně na webshare.A abych byl správný pokrytec, tak dodávám, že takovou službu i sám využívám a je to smutné. Rád bych platil za takovou oficiální službu a klidně i víc peněz. Bohužel žádná podobná a oficiální služba není. Netflix k prdu, internetové televize k prdu, voyo, iprima, Amazon a dalších milion stejně tak. Fuj.

Přesně Kodi s WB zahrnul kompletku:) takový luxusní balíček na satalitní TV co víc si přát ostatní nemaj zdaleka tak zajímavý obsah jen chtějí vydělat na lidech za 0 nabídku

Když si platíš nelegální služby, které fungují na principu porušování autorského práva, tak se teď nediv, že něco nefunguje...

Nepomůžeme. Další dotaz?

Jak uz zde padlo nekolikrat, ohledne podpory tohoto doplnku na prehravani nelegalniho obsahu se obratte na http://www.xbmc-kodi.cz/forum-stream-cinema

Meno, heslo si zadal do nastavenia doplnku?