» Poradna » Ostatní

Stream Cinema - Databáze dotaz

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat čistě ze zvědavosti, když je takový povyk okolo databáze k Stream Cinema, tak mě napadlo jakou databázi vlastně používají a jak např. vypadá taková databáze reálně. Co je to za databázi, jakým způsobem funguje, jak vypadá uspořádání v té databázi a celkově co musí ta databáze obsahovat, aby fungovala tak jak funguje pro SC. Osobně jsem se setkal pouze s MySQL databází a tento příspěvěk je čistě proto, že mě to zajímá, jak takové věci fungují v praxi. Příklad SC jsem použil jen proto, že ho teď zná skoro každý, co se pohybuje v této oblasti KODI/DB/PYTHON/atd.Díky za odpověď!

Odpovědi na otázku

co jako čekáš za odpověď ...Tak odpověď je třeba MySQL ;) ale nikomu to neříkej