Strata vsetkych dvd mechanik (aj virtualnych) z win xp

Bol som velmi sikovny, v slabej chvilke sa mi podarilo dostat do mojich xp cez aktualizaciu kodekov virtumonde a neviem co este tam nainstaloval. Po lutom boji, nakoniec zabral avg anti-rootkit, som system vycistil. Ale zrejme prilis, neviem, ci sa to podarilo mne alebo tomu virusu, stratili sa mi vsetky mechaniky. v spravcovi HW mi vypisuje: "Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést. Ovladač je pravděpodobně poškozený nebo zcela chybí. (Kód 39". To iste vypisuje aj pri virtualnych mechanikach (magiciso). Aj by som preinstaloval WinXP, ale ako, ked mi nenacita cd z mechaniky... neobjavuju sa ani v "tento pocitac"... neviem si s tym rady... vie mi prosim niekto pomoct? skusal som aj stiahnut driver k mechanike (lg h62n) ale nepomohlo.

Odpovědi na otázku

Skus sa vratit pred tu instalaciu. Bod obnovenia (System Restore).

To by som aj spravil, ale netusim preco, ziaden zalohovaci subor to nenaslo. A zalohovanie som veru nevypinal.... Mam akurat pristupnu zalohu registrov (cccleaner) ale to nepomohlo... rozmyslam nad preinstalovanim z flash usb. problem je v tom, ze mam akurat mp3 prehravac, s mass storage, neviem, ci by to islo...

Tak skus radu od Miska :
www.zive.sk ...

mazec, pomohlo, dakujem a poklona

Juraj : som rad, ale zasluhu ma Miso [78.41.171.xxx]
Ja som to pouzil uz asi 5x.