» Poradna » Web a internet

Strata hesla k emailu.

Dobrý den.Mám problém ,zapomenul jsem heslo od emailu ... Jelikoš si každý týden měním heslo, a emailu mám více tak jsem jedno heslo zapoměl.Obnovu hesla jsem zkoušel, chce to kontrolní otázku kterou jsem zadával při registraci a jelikoš jsem si email zakládal v druhé třídě základní školy tak si ji nepamatuji ... Pak to po mě chce emaily na které jsem psal z daného emailu ... Ty si jak tak pamatuji. Už to řeším 4 dny ... Pořád se mi to nepodařilo naprosto správně vyřešit ... Každý den u toho sedím klidně i 5 hodin .Na emailu mám dost ceně věci ... Účty od her ... Email také používám na registraci a přihlašování jiných účtu a tak dále ...Na operátora jsem voval paní mi řekla že to mám zkoušet a zkoušet a zkoušet ... Nic jiného mi neporadila řekla mi to samé co už dávno vím.Prosím dá se to udělat nějak jinak ? Třeba přes jinou obnovu hesla třeba přímo s operátorem ? Hesla která jsem tam měl před tímhle si pamatuji mám je napsané ... Kdyby to byl email na dopisování s přáteli takto neřeším a založim si jiný ale mám tam opravdu cenne věci ...Doufám že to někdo dočetl ... A opravdu mi poradí , doufám že se tu někdo takovy najde ..Email mám od Seznamu tedy Př.:HnedyPes@seznam.cz Založený přibližně před 12 až 13roky .Předem děkuji za rady ...

Odpovědi na otázku

To jsi s prominutím opravdu hloupý. Měnit každý týden heslo je pitomost, místo toho si máš nastavit dvoufaktorové ověřování pomocí kódu SMS. Opravdu nechápu, jakou tady čekáš radu? Myslíš, že někdo z poradny má přístup do serveru tvé mailové schránky?

Ne ale čekal jsem řadu jak se to dá řešit ...A ne co jsem měl a neměl dělat před tím než jsem to zapoměl ... To vím taky co jsem měl udělat a neudělal ... A hned jak se do emailu dostanu tak to napravím ale komentáře ve stylu "měl jsi tohle nebo tamto" "proč jsi neměl to a zase tamto" já vím že jsem udělal chybu ale přece se to musí nějak vyřešit...

Jak se to dá řešit? Tak asi jedině s provozovatelem mailu, ne? Nebo myslíš, že tady někdo má nějaký tajný přístup do serveru, zvlášť když se ani neobtezuješ sdělit, o jakou mailovou službu se jedná... Uvědom si, že v dnešní době ochrany osobních údajů ti prostě přístup nikdo jen tak na dobré slovo neobnoví. Nemáš přístupové údaje = definitivní ztráta přístupu, bohužel. Pokud není možné nějak věrohodně prokázat, že je schránka tvoje, tak si nikdo nelajzne dát ti přístup.

Já Vám pomůžu, ale nemáte třeba Facebook nebo něco na konverzaci, není to tak jednoduché

Proč to píšeš mě? Já pomoct nepotřebuju :) A hlavně nechápu, jak bys chtěl v tomto pomáhat :)

Jo, jouda, ktery nezvladne spravne odpovedet na prispevek, mu urcite pomuze. A jak, klidne to sem ve zkratce napis. Jsem zvedavy na ta "moudra".

já bych taky potřebovala poradit, poradíte? vendulkape@seznam.cz, moc díky!

píšeš že mail používáš 13let, máš s tím svázaný účty do her a další cenný věci.. a ptáš se na takovýhle věci?Heslo jsi z důvodu bezpečnosti měnil každý týden, ale nikdy tě nenapdalo zadat si do účtu sekundární mail, neo telefon pro případ obnovy hesla ????Tohle nejde vyřešit jinak než že si vzpomeneš na správný heslo.. (tím spíš že to poradila podpora mailu).

mnojo, tohle je fakt těžké. Kdyby sis aspoň zřídil na jiné službě záchranný mail a zadal si je nakřízem pro oba účty... Nebo si to heslo aspoň někam psal (KeepassX ap.)...Ani kontrolní otázku si nepamatuješ ... Jak má provozovatel emailu jako ověřit, že jsi to ty, když možná ani nemají žádné tvoje osobní údaje a do mailu ti nespíš nevidí?

Místo volání na operátora zkus zavolat na technickou podporu seznamu. Kolega z práce taky někdy řešil že se nemůže dostat na email. Bylo to něco jako že tam dopoledne ještě byl, a odpoledne se tam už nedostal. Mám takový pocit že mu přišla i zpráva ohledně změny hesla apod. Takže typická krádež účtu. Vím že jim tam zavolal, musel prokázat že je to jeho účet, ale přístup mu obnovili. Možná taky proto, že se tam celou dobu přihlašoval z čech a ta změna hesla byla někde z asie.

stracene heslo

Dobrý den, prosím o informaci. Někdo nám změnil heslo do emailu svjh42@seznam.cz. Při obnově mi bylo sděleno, že zapomenuté heslo bylo zasláno na ověřenou emailovou adresu br*******. *@seznam.cz.Jak zjistím a kde otevřu tuto adresu. Děkuji