» Poradna » Web a internet

Stranky na internetu(easy záležitost)

Ahoj omlouvám se že mam tak triviální otázku ale doopravdy nevím jak to udělat Už jeden a půl roku dělám jednu stránku přes html a css :) a tak trochu jsem nedomyslel jak to vložit na internet...ale nechci to s příponou např. blablabla.netstránky.cz atd. to prostě nechci chci to mít bez přípony prostě čistě: www.blablabla.cz ale zase to nechci platit :D pokud není způsob jak to dát na web bez přípony tak mi prosím vás napište aspon s příponou...:(

Odpovědi na otázku

Co free webhosting endora.cz a domény .tk zdarma? Snad to ještě funguje.

Kdysi fungovalo to .tk , které bylo zdarma. Teď nevím.http://web-zdarma.jakubzak.eu/

"chci to mít bez přípony prostě čistě: www.blablabla.cz"Pokud chceš mít českou doménu, musíš ji platit (cca 150/rok).Další věc je, kde chceš mít stránky fyzicky umístěny (webhosting - je třeba provést průzkum, u sebe - je potřeba mít zázemí). V obou případech nastavíš na doméně patřičné DNS záznamy a hotovo.