» Poradna » Web a internet

Stranka Telekom ma nechce odhlasit

Prihlasim sa na stranku Telekomu aby som si zistil spotrebu. Kliknem na usko MOJ TELEKOM, objavi sa mi okienko s prihlasovacim menom a heslom. Zadam udaje a prihlasim sa. Ked zatvorim stranku, tak ma to automaticky odhlasi a pri dalsom vstupe na stranku Telekomu musim urobit znovu to iste. Teraz sa deje nieco zaujimave. Jednoducho sa mi NEJDE ODHLASIT. Ked sa na stranke ODHLASIM, potom zatvorim prehliadac, vymazem vsetky cookies aj hesla, tak po dalsej navsteve stranky Telekom som stale prihlaseny. Ked kliknem na usko MOJ TELEKOM, tak sa mi nezobrazi pole s prihlasovacim menom, ale rovno mi vypise, ze prebieha inicializovanie vasej zony a hups, uz som znovu prihlaseny. Robi mi to Opera aj Firefox hoci som v obidvoch vmazal cookies a priznam sa, ze je to absolutna zahada.

Odpovědi na otázku

A robi to aj IE 7. System mam XP.

Vyriesene. Telekom nieco zmenil, po prvom prihlaseni sa na ich server zapise cislo mojho telefonu a to tam ostane. Treba to zrusit v nastaveni mojho uctu. Priznam sa, ze som tam hladal nieco take, ako ULOZENIE HESLA ale toto bolo riesene dost netradicne, keby som nezavolal na sluzby zakaznikom, nenasiel by som to.