» Poradna » Web a internet

Stránka seznam.cz se načte a po pár vteřinách zmizí

Ahoj,poradil by někdo? Chci v NTB otevřít stránku www.seznam.cz, načte se a po pár vteřinách je opět prázdná, to samé pořád dokola. Někdy se načte a zůstane, u jiných stránek se to neděje. Trvá to pár dní. Před pár dny jsem z NTB odinstalovala Microsoft Edge prohlížeč, který se mi objevil po aktualizaci. Používám prohlížeč Vivaldi.

Odpovědi na otázku

Tak zkus aktualizovat ten Vivaldi,ale myslím,že problém bude na straně seznamu a není to poprvé co jim to blbne.

Prohlížeč jsem aktualizovala cca před měsícem a vše bylo OK.

Aktualizace můžou byt mnohem častější, než jednou za měsíc...

Dělal to Seznam, pokud jsi měla menší rozlišení webu, po načtení mailboxu. Buď stránku zastavit ihned po načtení, odhlásit se z mailu a nebo použít větší verzi. Hádám nějaký bug Seznamu, pokud tě to tak strašně trápí, napiš na jejich podporu.

A jak stránku zastavím hned po načtení?

Klávesou Esc, stisknout ji v okamžiku, kdy bude stránka načtená, ale obsah ještě nestihl zmizet.

Dělá totéž i vyhledávací stránka "https://search.seznam.cz/"?

Tahle vyhledávací stránka jde normálně, ale tam také je jen vyhledávací okno a jinak se nic nenačítá.

To je taky jediná stránka, která se na Seznamu dá používat ...

To je možné, já ale seznam k vyhledávání nepoužívám.

Mně to začalo dělat na iPadu asi před dvěma dny. Pomohlo vypnout javascript, ale přestali fungovat některé prvky na stránkách. Dneska už seznam funguje normálně.

To mohu potvrdit, dneska to načítá stránku normálně.

Však jsem psal,že na seznamu to není poprvé co takhle jim to blbne.Nám to taky dělalo kdysi a nepomohlo nic a přestalo to samo,takže problém měl asi ten seznam.

Ach ten Seznam, zprasí tam, co neznám