» Poradna » Ostatní

Stránka nevzala platbu kartou

Chci si něco objednat z jednoho amerického eshopu a když jsem tam dal údaje karty a takhle a dal jsem potvrdit tak se mi ta stránka načetla znovu a chtělo to po mě ty údaje znovu. Je to důvěryhodná stránka, spousta kamarádu z ní objednává a vždy jim to šlo. Znovu to tam dávat nechci. Kartu mám Visa Electron. Tak se chci zeptat jestli třeba není chyba v té kartě nebo tak něco. Děkuji předem za radu :)

Odpovědi na otázku

Co to je za e-shop ?

1/ placení kartou na internetu musí být povolenou na straně banky, vedoucí tvůj účetzavolej na číslo, která máš na zadní straně karty, tam ti to prověří, případně platby na internetu povolí2/ nemáš ten web otevřený v anonymním režimu prohlížeče? vyzkoušej případně jiný prohlížeč

Visa? V USA?

No myslím že nejde ani tak o VISA, jako o ten vynález "Electron" ... ale možné je všechno ...

a kamarádi mají jakou kartu?

Musíš mít VISA kartu (ne Elektron), případně MasterCard. S Elektronem v zahraničí el.platbu neuděláš.

Zvlášntní... S Visa electron (ČSOB) platím všude (myslím zahraniční e-shopy) naprosto bez problémů... Problém bych hledal jinde.

Udělěj to samé, jen vyzkoušej jiný prohlížeš. Firefox, nebo i zatracovaný IE. Často se mi stalo, že v jiném prohlížeči, který běžně nepoužívám ty problémové weby fungují výborně, kdežto v tom běžně používaném díky všem doplňkům na blokování všeho něco nemusí fungovat. A nebo je tam prostě jen nějaký skřítek.