» Poradna » Web a internet

Stránka emailu se otevře, ale nic nereaguje a otevírají se další okna

Chci poprosit o radu - stránka mého emailu na centrum.cz se mi sice po přihlášení otevře, ale dál už s ní nejde dělat nic. Když se snažím rozkliknout nějaký mail nebo napsat nový, začne se otevírat další okno a zobrazí se mi oznámení, že Microsoft Edge ho zablokoval.. Nevíte, co s tím?

Odpovědi na otázku

Pro začátek to zkuste otevřít v jiném prohlížeči, jestli to půjde.

To už jsem zkusila, první dvě tři přihlášení to funguje, pak se to ale zase zablokuje..

A co to napíše v jiném prohlížeči?

Nic, jen nahoře naskakuje, kolik bylo zablokováno vyskakovacích oken.. :(

Já bych měl jen jednu radu. Stejně, jako jsme přestali bydlet v jeskyních, nejezdíme v koňském povozu a nevaříme si na ohništi, tak by bylo také záhodno přestat používat prehistorické služby typu centrum, atlas, tiscali apod., které viděly pořádného administrátora naposledy tak před dvaceti lety.