Straightcore WRT-311 blikající power LED

Chci se zeptat, jestli někdo neví, zo znamená blikající POWER LED u tohoto zařízení. Postupně zhasíná a rozsvěcuje se v intervalu asi 2s. Router normálně pracuje. V manuálu o tom není ani slovo. Podle manuálu má jen svítit při napájení. Dříve to nedělalo, dělá to posledních 14 dní.

Odpovědi na otázku

v napajecim adapteru odesel kondik vytekl stratil kapacitu dporucuju vymenu adapteru taky se meto stalo ted mam Straightcore WRT-314

To se mi moc nezda. Dal jsem adapter od noveho kusu a po nabehnuti ta led sviti zelene a asi po pul minute se prepne na oranzovou a po cca 5s zacne opet blikat v sekundovych intervalech. A pritom vsechno funguje.