» Poradna » Programy

Stracené heslo

Používam poštiáka Outlok 10 a při reinstaaci sem zapomněl heslo neví někdo kde ho najdu.Operační system win 7. Děkují Tad

Odpovědi na otázku

Velmí děkují za programek je fajn,ale má ještě jeden problém,když do nastavení účtu zadám správně přihlašovací údaje a heslo stejně nemůžu vytořít účet i kdy přd reinstalací pošta fungovala. Budů rád když mi poradíš a pomůžeš. Ted

Nemůžu sloužit, co net nabídl jsem odkazem dodal. Na rady jsou zde jiní.

Nevadí I přesto děkujíTed

za tu gramatiku se styď, ty p*ase jedno

Jsi asi ztratil mluvinici českou... tu bys měl začít hledat jako první

je to Slovák česky píšícíTitanik byl pro změnu Chorvat a s tvrdým i mu pomáhali všeci svatí

Ztratil jsem já mluvinici, ztratil jsem ji na vinici, když jsme mok tam popíjeli, ač byl ještě nevykvašen, se z něj opíjeli.

Mal si používať správcu hesiel a jeho zálohu mať na CD/BD/USB, alebo v cloude (zazipované)