» Poradna » Notebooky

Stolní PC - mobius

Zdravím , chtel bych se zeptat z důvodu toho ze nemam moc peněz vyhledával nějakou PC sestavu která by nebyla tak špatná.A našel jsem tuhle a potrebuju radu jestli na tom rozjezdu hry jako je csgo,a league od legendsZde je konfigurace :Konfigurace:Intel Core i5-3470S - 4 fyzická jádra, frekvence 2.9GHz (3.6GHz Turbo), 6MB vyrovnávací paměti8GB RAM - Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3120 GB SSD - OCZ Vertex 3500 GB HDD - WD GreenGrafická karta MSI s chipem NVIDIA GeForce GTX 660, frekvence čipu 1033 MHz, 2GB DDR5 pamětiZdroj 500W - EnermaxMB Gigabyte Z77-D3HOperační systém Windows 8.1 PROPředem děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Bazar|repas?Velmi slušná sestava se systémovým SSD a datovým HDD.VGA je sice slaboučký, ale pro starší hry ve středních detailech a monitor s nízkým rozlišením to stačí.

NIkde nevudím cenu té sestavy, kolik za to hodláš utratit?