Stojí to za to dát 2k kč navíc? Porovnání dvou grafik GTX 1660 vs GTX 2060

Zdravím, Pořídil jsem si novou sestavu s Intel core i5 12600 MB - ASUS TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 Jakou grafiku zvolit? GTX 1660 Ti VENTUS XS 6G OCneboRTX 2060 VENTUS GP OCO 2 tisice v ceně mi nejde, jen o parametry a Váš názorDíky za každý názor

Odpovědi na otázku

kukni na benchmarky a posuď sám. celkovo je ale 2060 výkonnejšia, ak si to môžeš dovoliť, tak ju ber.

RTX2060 je o chlup lepší a máš navíc to RTX (možnost Raytracingu ve hrách) i když ideální by byla spíš 2060 Super, ale ty asi teď nejsou.

Díky, za typ... pokud se objeví během týdne zkouknu ji a zhodnotím, zatím fakt není Dík.

2060 sem mel skoro 3 roky a Raytracing sem za tu dobu nepouzil(jen na testy) ani 1x, protoze ta karta na to vykonem nema ani pro 1080p@60fps. DLSS naopak pomohlo s fps paradne, 2k rozdil uz neni moc, urcite bych bral 2060

Tak logicky, pokud nejde o peníze, tak je 2060 lepší. A není to GTX, ale RTX, protože už podporuje Ray tracing.

Rozhodně si připlatit, za ty 2k navíc nedostaneš jen lepší výkon, ale i podporu RTX a hlavně podporu DLSS

RTX 2060 VENTUS GP OC je cca o 15-20% výkonnější.. tu bych bral..