» Poradna » Programy

Sticky Password

Dobry den,nainstaloval som na vyskusanie uvedeny software. Instaloval som "Free" verziu avsak ny vyskusanie 30 dni ma funkciu ako "Premium" verzia. Mimo inych, podporuje funkciu ukladanie dat do cloudu. Ma niekto skusenosti s uvedenym programom, ze ci by nebolo lepsie zakazat ukladanie do cloudu? Nechcel by som, aby mi hesla lozili po nete, keby nahodou doslo k nejakej galibe.Popripade viete navrhnut trebars lepsi program na spravu hediel?Dakujem

Odpovědi na otázku

V cloudu i v PC jsou sifrovana. Pokud se ti jejich cloud nelibi, muzes vyuzit OneDrive, Google disk...

A pokud nechcec neco trial, zkus KeePass.

Bitwarden

Používám Sticky Password někdy od roku 2014 nebo 2015 a jsem spokojený (mám doživotní licenci). Vše funguje jak má, líbí se mi intuitivní ovládání. Ze začátku (tak rok) jsem ukládání do cloudu a online synchronizaci nepoužíval. Pak jsem si řekl, že to zkusím (s omezenou databází; pro jistotu). Když další rok byl bez problému, tak jsem přešel na ukládání do čmoudu se vším. (Teď asi měsíc zkouším Bitwarden.)

... používám již několik let včetně zálohy do cloudu (doživotní licence). Má perfektní synchronizaci mezi stolním PC / NTB a MT. Já osobně bez výhrady. Zkoušel jsem i jiné prográmky - pro mě je tento prozatím nejlepší.

No jo, ale není open source, jako třeba Bitwarden nebo KeePass.

proč nepoužít KeePassXChttps://keepassxc.org/a cloud dle vlastní volby?https://keepassxc.org/docs/

sa nauc pred ulozene hesla dat este nejaky znak/retazec, hoci aj rovnaky. ak by aj nahodou unikli hesla tak su nepouzitelne... a nemusis riesit dilemu ci davat/nedavat na cloud

Nech ho vypnutý