Stejný název SSD jako starého HDD

Zdravím,Vyměnil jsem v notebooku HDD (WD blue 1TB) za SSD (Kingston HyperX savage 240GB). Disk jsem naklonoval přes Acronis, vše proběhlo v pohodě. Jediné co zůstalo je ve správci zařízení původní název (model) starého disku WDC WD10JPVX...Otázka zní zda to nějak vadí? Jinak Windows detekuje disk jako SSD a kapacita je taky ok.

Odpovědi na otázku

Nevadí. A možná, po několika restartech, se to bude ukazovat správně..