» Poradna » Programy

Stejná aplikace na různých PC funguje jinak

Mám problém. Mám dva notebooky. Oba po čisté instalaci windows 10 home. Na obou nainstalované úplně stejné programy. Liší se pouze v použitých ovladačích (notebooky jsou různých výrobců). Na jednom program funguje jak má, na druhém po spuštění když dám otevřít projekt program spadne. Konréktně se jedná o sw pro laboratorní použití Image studio Lite od Li-Cor.Opravdu už netuším kde může být chyba. Windows byly nově nainstalované právě kvůli podezření, že software padá kvůli poškozenýmu operačnímu systému.

Odpovědi na otázku

Ne že funguje jinak, ale na jednom funguje a na druhém nefunguje. Píše nějakou hlášku? Nebo spadne bez varování?

Pokud bez hlášky, tak se zkus podívat do Event Viewer (prohlížeč událostí) do složky Aplikace.