» Poradna » O Živě.cz

Steam

Ahoj dnes se mi stala taková věc.chtěl jsem se přihlásit na steam, ale ohlásilo mi to že potřebuji kod z emailu abych se mohl přihlásit na steam..tak jsem se snažil přihlásit na email ale email mi smazalia nejde ho z5 obnovit..nevím co dělat :Dodkudkoliv se chci přihlásit tak mi to píše že to chce potvrzení z emailu ale nemám k němu již přístup...děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

Mas smazany ten email s kodem? A nebo celou schranku? seznam, centrum... ect

celou schranku seznam

ok. a jak jsi o ni prisel? "zatrest" nebo jsi ji zrusil sam? Nebo "to samo" ?Na seznamu jsou celkem normalni a schranka jde obnovit.https://napoveda.seznam.cz/forum/threads/87777/1Po obnoveni schranky znovy vygenerovat kod ze steamu a je to...

to už jsem též zkoušel ale píše mi to : K této adrese není dostupný žádný způsob obnovy hesla.

jo twl... .. dalsi.Tak bud to nebyl dulezity mail ucet... a nebo k nemu mas urcite nastaveny zalozni mail a zalozni telefon. Seznam s tim otravuje pri kazdem prihlaseni.... a 20x jsi odkliknul - nechci.V tomhle pripade nezbyva nez si udela novy steam acc.

Kontaktovat podporu Steamu. Samozrejme bude potreba nejak dokazat, ze jde o Vas ucet atd.