» Poradna » Ostatní

Steam

dobrý den chtěl bych se zeptat jak mám vyřešit jazyk na steamu mněl jsem normálně jazyk na steamu nastavenej na češtinu ale jednou zapnu Pc a když zapnu steam tak najednou mám ruštinu ale když jsi to chci přepnout zpátky na češtinu tak mi to napíše že to mam nastaveny na češtinu a že mam restartovat steamtak ho restartuji ale stejně mám pořád ruštinu.Budu hrozně rád když mi poradíte děkuji

Odpovědi na otázku

ale i když jsem počkal 10 min tak se stejně nic nezmněnilo

Tak to zkus nastavit na jiný jazyk jakýkoliv a restartuj steam. Zda to tam zůstane a pak to opakovat,ale už nastav češtinu.

děkuji pomohlo to

Tak snad to tak i zůstane.