» Poradna » Web a internet

Steam

Dobrý den, chtěl bych se zeptat omylem jsem koupil jinou hru než jsem chtěl a ta stála 15 euro požádal jsem tedy o vrácení peněz, ale zjistil jsem, že hra ,kterou jsem si chtěl stáhnout stojí 50e ale na stránkách kde jsou Steam keye tak stojí např 8 euro a tak se ptám co mám dělat, jestli to jde nějak poslat zpátky nebo tak kupoval jsem paysafecard.Odkazy co mám dělat. Spletl jsem si cod bo 3 s cod bo 2 a taky nechápu jak hra která je starší může stát víc než hra mladší a vyspělejší.....

Odpovědi na otázku

Az na to ze CoD:BO III stoji stejne jako dvojka. 15 ecek stoji jen Multiplayer Starter Pack.

Fakt ? Já vidím jen Cod II BO za 50 euro tak jak je to možné ?

To by me zajimalo na co koukas protoze ja vidim i ve srovnavacich oboji za 60E nebo 60$.