» Poradna » Programy

Steam

Chtěl bych se zeptat když mám ban z nějaké hry a mám kamaráda co tu hru taky má jestli bych mohl sdílet knihovnu s ním je to možné?

Odpovědi na otázku

Neni duvod, proc by to neslo. Ban mate Vy, on ne. Hrat bude on a je uplne jedno, ze ma pustenou Vami nasdilenou hru (to je jen vec licence).A nez se tu ptat.. uz jste to mohli mit davno odzkousene..

Ban na Steamu? Pán používá cheaty? Pokud ano, doufám, že Steam začne blokovat celé účty...To je jediná zbraň proti "rakovině" online her.