» Poradna » Programy

Steam

Ahoj lidi.Jedne Hacker mi hacknul muj steam a zmenil email a heslo.Co mam delat abych ten steam ziskal zpatky ? Dekuju Muzete mi napsat na muj email Jiri.juranek720@gmail.com

Odpovědi na otázku

Obráť sa na STEAM! My ti účet nevrátime.Predpokladám - nemal si aktivované overovanie cez telefón, nemal si Safe Guard. Ak máš ešte nastavenú bezpečnostnú otázku, budú sa pýtať na odpoveď k tej otázke. To je ešte nádej, že uznajú, že ty si majiteľom účtu.Počítaj však, že tak skoro to nebude.

Steam guarda jsem mel (proto nechapu jak se mohl hacknout do myho stemu)

To já zase nechápu, že dáváte e-mailovou adresu do otevřeného textu, když jste vyplnil příslušný chlívek.