» Poradna » Programy

Steam účet

dobrý den , najednu stranu pisu ze jsem vul ale to necham , dohromady jsem mel cca 4 ucty steam a na kazdem hru csgo + nejaky dalsi , a potom jsem je nekomu daroval , vim hloupostale ted jsem dostal chut znova si vytvorit steam ucet a koupit si uz fakt naposledy csgo , chci se zeptat jestli to nejak vadi x uctu na 1 ip adrese , bejvalej ucet co jsem mel cca pred 3 mesicema tak tam mi padalo csko a psalo vac error , nedavno jsem si pujcil ucet kamose a tam hraji csgo vpohode ( nevite duvod proc to najednou fachci ) nemohu mit zase znova problem z vac error na new ucte a jestli vadi ze uz budu mit asi 5 ucetdekuji dopredu za odpoveddany

Odpovědi na otázku

To je na úrovni věštecké koule...Jinak Steam acc můžeš mít na IP kolik chceš... Si ber, že jsou paneláky, kde má X rodin stejnou IP adresu...

řekl bych to takhle: kdo maže ten jede(za maže si dosaďte libovolnou světovou měnu)

zamaze ?

a jinak na new ucte , kdyz si koupim to csgo za 14ecek tak budu splnovat pravidla a mohu si pridat pratele a tak , nebo nedriv musim mit 5ecek v penezence a potom az koupit tu hru ??

pokud koupíš přímo přes steam, tak nemusíš dobíjet peněženku +5€. Pokud koupíš levnější CS:GO (např. přes G2A) a dostaneš jej jako "GIFT CODE", tak musíš dobít peněženku, abys mohl přidávat přátele. Přátelé si tě budou umět najít i v "základním" účtu. PS: pokud koupíš hru přes G2A jako REDEEM, tak se to v tomto případě bere jako nákup přímo přes STEAM

Steam učet je vazaný na mail... ne na IP... Stejně zadavaš bezpečnostní kod, který ti přijde na mail s každým novým PC.... Takže cajk si myslím

Mel jsem stejný problém pomohlo odstranit celý Steam a novou instalaci udelat pote vse fachcilo nejspise se jedna o problem kde ve slozce steam mas ruzne profily a tam muze byt neco spatne a jinak obcas se kazdemu stane ze to napise VAC Autorization Error staci restartovat v tomto pripade steam doufam ze to pomuze.