» Poradna » Ostatní

Steam trade offer

Zdravim.Chtěl bych se zeptat jaktože mi nejde poslat offer kamarádovi. Já mám aktivovaný Steam guard , itemy které chci poslat byly u mě 7 dní ale kamarád nemá aktivovaný steam guard.Když kliknu na jeho Trade URL tak mi to hodí tento screen : https://ctrlv.cz/Tiv9 . Omlouvám se za gramatiku ted jsem vstával.

Odpovědi na otázku

Steam Guard s tým nemá nič spoločné - je to ochrana účtu. Pri predaji však musia byť splnené iné podmienky - jednou z nich je aj kúpa niečoho zo Steamu (hra, DLC...) do určitej hodnoty. Ak to kamarát, alebo ty nemáš splnené - tranfsér sa nekoná.

Stačí když zakoupí něco ze kuminitního trhu ?

A nevíš do jaké hodnoty ?

Hledal jsem na steam supportu , nenašel jsem.

Divné.... ja síce na Steame nenakupujem, ale ak sa niekto chce do komunitného trhu dostať, musí splniť (už som písal) podmienky: platný nákup nie starší ako jeden rok a vykonaný pred minimálne 30-timi dňami-.Takže ak teraz niečo kúpil - splnil kamarát len časť podmienky - platný nákup, ale druhá časť ešte nie je splnená - vykonaný teraz - podmienka je minimálne PRED 30-timi dňami.... Platný nákup - zakúpenie hry, DLC, alebo doplnenie peňaženky.....Takže aj keby peňaženku doplnil, niečo zakúpil - treba počkať na splnenie podmienky 30 dní od poslednej kúpy, doplnenia.

Aha

Jakékoliv, je možné myslím i steam pěněženkou platit..

Takže kdyby si kamarád nabyl steam peněženku na 5 eur a koupil si něco na komunitním trhu tak to pak půjde ?