» Poradna » Počítačové sítě

Steam Support

Dobrý den , jak můžu ZABLOKOVAT svůj účet na Steam Support ?Prosím , je to urgentní .

Odpovědi na otázku

co? proč by jsi chtěl něco blokovat to jsi to někomu ukradl?

Uzamčení účtu je snadné. Vždy když jsou provedeny určité změny účtu služby Steam, je odesláno upozornění na e-mailovou adresu přiřazenou k danému účtu. Mezi tyto změny patří:změna hesla,změna e-mailové adresya žádost o kód funkce Steam GuardV e-mailových zprávách s těmito upozorněními naleznete vždy také odkaz, který Vás zavede na stránku, kde budete moci uzamknout svůj účet. I kdyby měla být e-mailová adresa přiřazená k účtu služby Steam změněna, zprávu s odkazem obdržíte i na adresu předchozí (v případě, že byl Váš účet ukraden).Při zamykání účtu si nezapomeňte poznamenat kód pro odemčení. Jakmile účet zabezpečíte, pomocí tohoto kódu jej budete moci znovu odemknout.

Dobrý den, dnes (3.1.2018) mi někdo zamknul účet steam a také hackl email. Steam je psaný právě na již zmíněný hacklý účet, a tak nevím jak to celé vyřešit. Napsal jsem na support, ale když mi od nich přijde odpověď, tak přijde na hacklý účet... Účet je od seznamu, o změnu heslo již bylo zažádáno, ovšem bez odezvy. Prosím o radu. Děkuji

prosim mužete mi dat steam uroven aspon 3