» Poradna » Programy

Steam support-potrebuji pomoc s resenim

Dobrý den přišla mi zpráva od Steam support s moznym resenim meho problemu. Ale mam jiny problem nemuzu najit ani jednu z dvou prvnich slozek co mi tam pisi (all programs,accessories) nevim jestli to spatne prekladam do cestiny a hledam to pod jinym nazvem nebo jsem proste slepej.Taky nevim presne kde najdu prikazovy radek (command prompt).Kazdopadne tady je co mi poslali a prosil bych o prelozeni popr vysvetleni na co mam klikat at to muzu spravit.Tady je ta zprava:There may be a problem with your Steam client Service. This service is a required component of Steam on Windows. If the Service is not operating properly, certain Steam functions may fail.To repair the Steam Client Service, please do the following:Click the Start button, then 'All Programs', and 'Accessories'Right-click on Command Prompt and click "Run as administrator..."In the command prompt, type the following command, including quotation marks, and press Enter:"C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repairor"C:\Program Files\Steam\bin\SteamService.exe" /repairNote: C:\Program Files (x86)\Steam\ is the default installation directory for Steam - change this to the correct directory if you installed Steam to a different location. This process will take a few minutes to complete. Once finished, the message "Steam Client Service repair completed" will appear.After this, please reboot your computer and re-test the original issue. Thanks for using Steam, Eddie

Odpovědi na otázku

Jestli to chápu správně, tak si myslí, že máte poškozanou službu Steam a chybí tam nějaký komponent. Navrhují opravu.Spusťte příkazový řádek jako admistrátor (mělo by stačit i vyhledat "cmd" a pak pravým spustit jako správce). Pak tam zkopírujte jednu cestu, podle toho kde máte Steam nainstalován. Standardně ProgramFiles86. POkud to máte jinde, tak to musíte navolit jinam. Oni dávají ještě možnost do klasických ProgramFiles, ale to by jste musel změnit cestu při instalaci Steamu.No a pak to potvrďte a nechte běžet několik minut. Až to skončí, objeví se "Steam Client Service repair completed". Pak zkuste otestovat problém znovu.PS: Jak jste proboha psal na podporu Steamu, když neumíte anglicky?

no anglicky umim ale s softwarem jsem totalni zelenac. Tzn nevedel jsem kde to hledat , a prikazovy radek cmd me napadl, ale jak uz jsem psal neumims softwarem,takze jsem se radsi zeptal,at neco nepodelam.